Alle prijswinnaars seizoen 2016-2017

De prijzen worden uitgereikt op de feestavond 23-06-2017

De uitnodiging volgt zsm

 

Ere divisie
1e plaats The Firestarters
2e plaats Goldenboys
3e plaats Cafe Sannie’s 1
Beste Heer Stef Macaré Pole Position
Beste Dame
Hoogste uitworp Heren Berry van Peer 2x 170, The Firestarters
Toon van Peer 1x 170 De Speedy’s
Periode 1 Van de Wereld
Periode 2 The Firestarters
Periode 3 Goldenboys
Periode 4 Cafe Sannie’s 1
180’ers
Speler Teamnaam Totaal
1. Marco Mol The Funny Boys 33
2. Damian Mol Goldenboys 32
3. Berry van Peer The Firestarters 29
4. Wilco Vermeulen Get Lucky 23
5. Carlo van Peer The Firestarters 20
6. Patrick de Jonge Cafe Sannie’s 1 17
7. Mikel van Maastrigt ’t Vossehol 15
8. Marius Maas De Speedy’s 14
9. Rudi Minnebach The Funny Boys 14
10. Wesley van Osch Van de Wereld 13
11. Dennie de Jong Get Lucky 13
12. Joey Jaspers Goldenboys 13
13. Stef Macare Pole Position 11
14. Johan de Tree Van de Wereld 11
15. Joey van Dijk Jansen & Jansens 1 11
16. Marcel den Braber Get Lucky 10
17. Pascal Hagenaars Wazz Up 10
18. Anton van Fessem Jansen & Jansens 2 10
19. Ferry Beijleveld Van de Wereld 10
20. Martin van de Ree ’t Vossehol 9
21. Jordan van Camp Goldenboys 9
22. Joey van Vlimmeren Van de Wereld 8
23. Jan de Viet Cafe Sannie’s 1 8
24. Johan Maliepaard Jansen & Jansens 2 8
25. Björn Vervloet The Firestarters 8
26. Eddy Merlijn The Firestarters 8
27. Bram Vroegrijk Jaclie Giants 7
28. Flip van der Post The Funny Boys 7
29. Roy Bevelander Cafe Sannie’s 1 7
30. Corné van Mastrigt Get Lucky 7
31. Leszek Kaliszuk De Roos 4 7
32. Tijmen Groen De Roos 4 6
33. Danny Steijn Cafe Sannie’s 1 6
34. Jeroen Krens Pole Position 6
35. Toon van Peer De Speedy’s 6
36. Rien Aarts Wazz Up 6
37. Jorgen Aerts The Firestarters 6
38. Francois v.d. Dungen Get Lucky 6
39. Mark v.d. Lindeloof Jansen & Jansens 1 5
40. Marc Cloots De Roos 4 5
41. Sander Kot Cafe Sannie’s 1 5
42. Patrick Maas Jansen & Jansens 1 5
43. Ton Groos De Roos 4 4
44. Eddy Zweere The Funny Boys 4
45. Eric Notenboom Jansen & Jansens 2 4
46. Edwin Mastbergen De Roos 4 4
47. Jeroen Geene Pole Position 3
48. Korné  v.d. Wegen Jaclie Giants 3
49. Barry Buermans Jansen & Jansens 1 3
50. Eric Luijten Van de Wereld 3
51. Danny Keislair Wazz Up 3
52. Sander Aarden Cafe Sannie’s 1 3
53. Erwin Roosendaal De Roos 4 3
54. Dean de Wulf The Firestarters 3
55. Ricky Dingenouts Goldenboys 3
56. Arnold van Riet Pole Position 2
57. Corné Buuron Wazz Up 2
58. Bart Boeren Jansen & Jansens 2 2
59. Bas Wiersma Cafe Sannie’s 1 2
60. Peter van Es Jaclie Giants 2
61. Stephan de Wit ’t Vossehol 2
62. Emile de Beer Jansen & Jansens 2 2
63. Ruud Vissenberg The Firestarters 2
64. Thierry van Camp The Funny Boys 2
65. Buddy Voet Jaclie Giants 2
66. Corné van Agtmael Jansen & Jansens 1 2
67. Ad Haverkamp De Speedy’s 2
68. Ruud de Kock Wazz Up 2
69. Mischa Helmus De Roos 4 2
70. René Brands Pole Position 1
71. Freek Castenmiller De Speedy’s 1
72. Jeremy Jacobs De Roos 4 1
73. Hilco Suurland Pole Position 1
74. Corné de Jonge Cafe Sannie’s 1 1
75. Richard de Kort De Roos 4 1
76. Hans Vroegrijk Jaclie Giants 1
77. Patrick Meeus The Firestarters 1
78. Koen van Zomeren Jaclie Giants 1
79. Geert van Kaam Goldenboys 1
80. Anthony Vriens Get Lucky 1
81. Robbie Broeren Jansen & Jansens 1 1
82. John(ne) Antes ’t Vossehol 1
Divisie 1A
1e plaats No Mercy
2e plaats De Weggooiers
3e plaats Wanderers
Beste Heer Ed Tilleman No Mercy
Beste Dame Anita Verholen No Mercy
Hoogste uitworp Heren Anton Mol, 160 Carambole 3
Ed Tilleman, 160 No Mercy
Hoogtse uitworp Dames Anita Verholen, 156 No Mercy
Periode 1 No Mercy
Periode 2 Herberg 1
Periode 3 De Weggooiers
Periode 4 Arrows
180’ers
Speler Teamnaam Totaal
1. Peter Jaspers Herberg 1 11
2. Ed Tilleman No Mercy 8
3. Alexander Potters Wanderers 7
4. Dieter Schippers Arrows 7
5. René van der Schoor Dis 4 fun 7
6. Jurgen Nuijten Nickelbacks 6
7. Carlo Verholen No Mercy 6
8. Mario Brussé Double Nothing 5
9. Vincent van Beek De Prutsers 5
10. Jean Merckx Dis 4 fun 5
11. Alex Henning De Stadhouder 1 4
12. Anton Mol Carambole 3 4
13. Michel Kostense De Prutsers 4
14. Joey Luijten Wanderers 4
15. Eric Luijten Wanderers 3
16. Eddie Stoerkel Herberg 1 3
17. Marc Siemons Carambole 3 3
18. Ivo Schoovers Wanderers 3
19. Peter Bezemer Bonnefooi 1 3
20. Anita Verholen No Mercy 3
21. Dylan van Beers No Mercy 2
22. Frank Siroen Bonnefooi 1 2
23. Leo van de Stel Bonnefooi 1 2
24. Kees Heijnen Carambole 3 2
25. Edwin van Haaren De Stadhouder 1 2
26. Paul Braspenning De Weggooiers 2
27. Roy van Dongen De Prutsers 2
28. Desmond Vriens No Mercy 2
29. Arno Borremans Herberg 1 2
30. Maurisco Heeren DC de Wereld 1
31. Corne Heeren DC de Wereld 1
32. Ludo de Vos Herberg 1 1
33. Jack de Pijper Dis 4 fun 1
34. Ronald van Oers Herberg 1 1
35. Marc Jacobs Double Nothing 1
36. Paul Pesman Wanderers 1
37. Danny Hollemans Arrows 1
38. Alex Schoep Arrows 1
39. Marcel Rijndorp Arrows 1
40. Jan Mathijssen De Weggooiers 1
41. Joost van Loon Carambole 3 1
42. Marcel de Jong De Weggooiers 1
43. Rudy de Jong De Stadhouder 1 1
44. Marco Hermans Nickelbacks 1
45. Wesley van Nijnatten DC de Wereld 1
46. Jelle Veenstra Carambole 3 1
47. Robert van Bemmel De Stadhouder 1 1
48. Tonny Evers De Weggooiers 1
49. Stefan Zwart DC de Wereld 1
50. Edwin Nuijten Nickelbacks 1
51. Nico Landa De Stadhouder 1 1
52. Sven Wagtmans DC de Wereld 1
53. Aron Mol Wanderers 1
54. Erwin Raaijmakers Nickelbacks 1
55. Maurits Burghout Bonnefooi 1 1
56. Joy Jacobs No Mercy 1
Divisie 1B
1e plaats Da Hadde Gedacht
2e plaats DVW 5
3e plaats Triples 3
Beste Heer Alain van Bouwel DC Arendprikkers
Beste Dame Linda Moerland Café Sannie’s 2
Hoogste uitworp Heren John de Klerk, 157 De Juup Piraten
André de Jong, 157 Triples 3
Hoogtse uitworp Dames Linda Moerland, 99 Café Sannie’s 2
Periode 1 Triples 3
Periode 2 Da Hadde Gedacht
Periode 3 DVW 5
Periode 4 The Flights
180’ers
Speler Teamnaam Totaal
1. Alain Van Bouwel DC Arendprikkers 17
2. Alex van den Beemt The Flights 10
3. Robin Rooyakkers Da hadde gedacht 6
4. Mario Buys The Flights 5
5. Maurice Magielse The Flights 5
6. Joery van Domburgh De Juup-Piraten 5
7. Patrick Smans DC Arendprikkers 5
8. Marco Joosen DC Arendprikkers 4
9. Bart van Huffel De Kroon 4
10. Wilco Keur Cafe Sannie’s 2 4
11. Martijn van Bedaf The Flights 4
12. Nathan Vergoossen DC Arendprikkers 3
13. Ricardo Goverde Da hadde gedacht 3
14. Corné Paantjens Triples 3 3
15. René van Dorst Triples 3 3
16. Kevin Croonen Jansen & Jansens 3 3
17. Ronald Moerland Fendertse Hoeve 1 2
18. Danny Prinse Da hadde gedacht 2
19. Corné Jochems De Joosse 2 2
20. Alfred Fix DVW 5 2
21. Jasper Clement Da hadde gedacht 2
22. Jeffrey Oudesluys Cafe Sannie’s 2 2
23. Marco Takx De Juup-Piraten 2
24. Cerrie Vergouwen Triple 8 1/2 2
25. Dimitri Noest Da hadde gedacht 2
26. Mark Bos De Joosse 2 2
27. Jaimy Brandel De Juup-Piraten 2
28. John de Klerk De Juup-Piraten 2
29. Jan v.d. Rassel DVW 5 1
30. Ad van Treijen DVW 5 1
31. Dimitri Haneveld De Kroon 1
32. Corné van Kaam De Joosse 2 1
33. Marcel Smits Jansen & Jansens 3 1
34. Michel Klaassen De Kroon 1
35. Patrick Stroop Jansen & Jansens 3 1
36. Kevin Foesenek De Juup-Piraten 1
37. Harry Vergouwen Triple 8 1/2 1
38. Richard Hendrickx De Kroon 1
39. John de Nijs DVW 5 1
40. Sander Buurmans Triples 3 1
41. Eric Saman Triples 3 1
42. Wesley Hendrick DVW 5 1
43. Delano Wevers The Flights 1
44. Jan Polak Fendertse Hoeve 1 1
45. Hans Sloekers De Juup-Piraten 1
46. Ronny Verbeke DC Arendprikkers 1
47. Kevin Montijn Triple 8 1/2 1
48. Andre de Jong Triples 3 1
49. Corinne v.d. Eeden Triple 8 1/2 1
Divisie 2A
1e plaats Berebulls 1
2e plaats Knockout
3e plaats Nieuw Schuitje
Beste Heer Gebert Knook Berebulls 1
Beste Dame Sonja Gesell Jansen & Jansens 4
Hoogste uitworp Heren Danny van Bers, 152 Nieuw Schuitje
Hoogtse uitworp Dames Sonja Gesell, 102 Jansen & Jansens 4
Periode 1 Berebulls 1
Periode 2 De Roos 3
Periode 3 Knockout
Periode 4 Triple Sixties
180’ers
Speler Teamnaam Totaal
1. Justin Verstijlen Trefpunt 2 3
2. Kees Raats Dubbel Trubbel 1 2
3. John Roovers Nieuw Schuitje 2
4. Ger Lips Nieuw Schuitje 2
5. Gerben van den Berg Berebulls 1 2
6. Sonja Gesell Jansen & Jansens 4 2
7. Davy Nieuwlaat Trefpunt 2 1
8. Olaf Knook Berebulls 1 1
9. Ronald van Dorst Jupkes 1
10. Arjan Ligtendag Jupkes 1
11. Richard Meijer TZN 1
12. Joop Broeren Jansen & Jansens 4 1
13. Gerald Swart In the End 1
14. Sjacco Bliek De Sloovegooiers 1
15. Henry Beerthuis Triple Sixties 1
16. Michael Beerthuis Triple Sixties 1
17. Matthijs Rijnberg De Sloovegooiers 1
18. Joey Koevoets Trefpunt 2 1
19. Edwin Mens Triple Sixties 1
20. Gebert Knook Berebulls 1 1
21. Rick Buijk Nieuw Schuitje 1
22. Rick Lips Nieuw Schuitje 1
23. Danny van Bers Nieuw Schuitje 1
24. Roy Wubben Knockout 1
25. Kimberly Hopstaken De Roos 3 1
Divisie 2B
1e plaats Let’s Play
2e plaats Dorpskoffiehuis 1
3e plaats Fendertse Hoeve 2
Beste Heer George van Hassel Let’s Play
Beste Dame Natascha Vlemmix No Skills, Just Lucky
Hoogste uitworp Heren Ricardo Rens, 158 DCP 1
Hoogtse uitworp Dames Lenie Adriaansen, 96 De Buddha’s
Periode 1 Let’s Play
Periode 2 Dorpskoffiehuis 1
Periode 3 DVW 3
Periode 4 Trefpunt 1
180’ers
Speler Teamnaam Totaal
1. Jack Huijers Dorpskoffiehuis 1 4
2. Mike Matthijssen Let’s Play 4
3. Elvin Tirions Calypso United 3
4. Koen van Zomeren Dorpskoffiehuis 1 3
5. Dylan van Beers Let’s Play 2
6. Ricardo Rens DCP 1 2
7. Kees Verwijs DCP 1 2
8. Dennis Edelbloedt No Skills, Just Lucky 2
9. René Huijers Dorpskoffiehuis 1 2
10. Wilco Keus Fendertse Hoeve 2 2
11. Natascha Vlemmix No Skills, Just Lucky 2
12. Theo de Jong Green Horse Riders 1
13. Jos Mous DVW 3 1
14. Ronald Koevoets Fendertse Hoeve 2 1
15. Werner de Visscher Nie te Pijlle 1
16. Angelo de Jong DC ’t Goeleven 1
17. Kenny Jongmans Calypso United 1
18. Rini van Rijen Trefpunt 1 1
19. Jerry van Rijen Trefpunt 1 1
20. Micha Hermans Fendertse Hoeve 2 1
21. Ferry Cockx Green Horse Riders 1
22. Maurice van Zundert Trefpunt 1 1
23. Bjorn Aerts Trefpunt 1 1
24. Niels Eerens No Skills, Just Lucky 1
25. George van Hassel Let’s Play 1
Divisie 2C
1e plaats De Keuning
2e plaats De Wouwse Wereld 1
3e plaats Calypso 1
Beste Heer Bryan Rijsdijk Calypso 1
Beste Dame Fabienne de Windt DVW 2
Hoogste uitworp Heren Ricardo Konings, 170 Biebar
Hoogtse uitworp Dames Sylvia van den Berg, 104 No Score No Spore
Periode 1 De Keuning
Periode 2 De Wouwse Wereld 1
Periode 3 Calypso 1
Periode 4 Duiventoren 1
180’ers
Speler Teamnaam Totaal
1. Werner Platschorre Het Vosje 2 4
2. Rink Wolters De Keuning 3
3. Ron Traets DC Donkenhof 2
4. Kees Rommens Geerts 1 2
5. Bryan Rijsdijk Calypso 1 2
6. Ramon van Tour DV ’t Durp-Zet dan Bij! 2
7. Freddy Balemans Calypso 1 2
8. Jeroen Pronk De Wouwse Wereld 1 1
9. Kevin Valentijn Calypso 1 1
10. Ad van Hassel De Wouwse Wereld 1 1
11. Ronald Verkerk DC Donkenhof 1
12. Rob Gram Het Vosje 2 1
13. John van den Eijnden DVW 2 1
14. Lex Verbeek Het Vosje 2 1
15. Erik van Ginneken DT Friends 4-ever 1
16. Pieter-Jan Koolen De Wouwse Wereld 1 1
17. Theo Boeren No Score no Spore 1
18. Richard van Batenburg Jansen & Jansens 14 1
19. Karel Morland De Wouwse Wereld 1 1
20. Michel Wevers DT Friends 4-ever 1
21. Roy van Dorst Geerts 1 1
22. Kevin Laros Geerts 1 1
Divisie 3A
1e plaats Just 4 Fun
2e plaats Het Wapen 1
3e plaats Bowling Darts
Beste Heer Vincent Nieuwlaat Just 4 Fun
Beste Dame Peggy Smits Oldies B
Hoogste uitworp Heren Mike van Broekhoven, 131 Het Wapen 1
Periode 1 Just 4 Fun
Periode 2 Bowling Darts
Periode 3 Het Wapen 1
Periode 4 DVW 1
180’ers
Speler Teamnaam Totaal
1. Jules Thijs Dubbel Trubbel 3 3
2. Jan Heijboer Dorpskoffiehuis 2 1
3. Michael Neele DC Recht d’r Neffe 1 1
4. Tom van den Broek DC Recht d’r Neffe 1 1
5. Wim Tak Bowling Darts 1
6. Marco Geilings Bowling Darts 1
7. Louis Kuylen Bowling Darts 1
8. Marga van Dorst Unlucky 1
9. Anja Heijboer Dorpskoffiehuis 2 1
Divisie 3B
1e plaats t Hoefke 1
2e plaats De Maotjes
3e plaats Berebulls 2
Beste Heer Mark Pijnen Groene Paard B
Beste Dame Mary van Balen La Plaza 2
Hoogste uitworp Heren Mark Pijnen, 132 Groene Paard B
Hoogtse uitworp Dames Sandra Raats-Thellier, 106 Triples 2
Periode 1 t Hoefke 1
Periode 2 De Maotjes
Periode 3 Berebulls 2
Periode 4 De Commerce 1
180’ers
Speler Teamnaam Totaal
1. Gert-Jan Hollemans Berebulls 2 2
2. Bram van Tilborg t Hoefke 1 2
3. Timothy van Elzakker De Commerce 1 1
4. Marc Verwijs DV ’t Durp 1 1
5. Edwin Suykerbuyk Kannebuis 1 1
6. Corné Mourits De Commerce 1 1
7. Erik Bogers La Plaza 2 1
8. Odie Uitdewilligen D.V. Obelix 2 1
Divisie 3C
1e plaats De Jamie’s
2e plaats Dartegaaltjes
3e plaats La Plaza 3
Beste Heer Francis Verholen La Plaza 3
Beste Dame Patricia Buster Finishing Touch
Hoogste uitworp Heren Chris van Hooft, 151 Oldies A
Hoogtse uitworp Dames Marian van Kaam, 91 Jansen & jansens 12
Periode 1 La Plaza 3
Periode 2 De Jamie’s
Periode 3 Dartegaaltjes
Periode 4 Uutsloovers
180’ers
Speler Teamnaam Totaal
1. Jos van Hooydonk Het Wapen 3 1
2. Gert-Jan Leydekkers Oldies A 1
3. Francis Verholen La Plaza 3 1
4. Erwin Merbel De Jamie’s 1
5. Ronald Kriesels Jansen & Jansens 12 1
6. Sebastiaan van Osta Dartegaaltjes 1
7. Arjen Elgersma Dartegaaltjes 1
8. Dimphy Talboom Finishing Touch 1
9. Famke van As Herberg 2 1
Divisie 3D
1e plaats Mission Impossible
2e plaats DZN
3e plaats Koch 1
Beste Heer Joey Kuijstermans Mission Impossible
Beste Dame Cheraley van den Born DVW 4
Hoogste uitworp Heren Maikel Gillesen, 150 De Toekomst
Hoogtse uitworp Dames Linda Gulden, 146 Mission Impossible
Periode 1 Mission Impossible
Periode 2 DZN
Periode 3 Koch 1
Periode 4 De Toekomst
180’ers
Speler Teamnaam Totaal
1. Nicky Knappers D.Z.N. 4
2. Joey Kuystermans Mission Impossible 2
3. Jordy Schoonen DVW 4 2
4. Johan Brouwers Jansen & Jansens 11 1
5. André Mens Dubbel Trubbel 2 1
6. Piet Otto The Bambinos 1
7. Jack Moerkens Mission Impossible 1
8. Rob van de Merwe DC La Place 1
9. Patrick Ronald Verheugt Koch 1 1

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s