Zuidwest Nederlandse kampioenschappen

PERSBERICHT
Zeeuwse Darts Federatie en Roosendaalse Darts Federatie organiseren samen Zuidwest Nederlandse kampioenschappen in november.

Dit toernooi zal jaarlijks om en om in Zeeland en regio Roosendaal worden georganiseerd.

Om de leden van de beide bonden te verleiden om meer toernooien te gaan spelen op lokaal, regionaal, landelijk en uiteindelijk in sommige gevallen zelfs internationaal niveau wordt er een nieuw toernooi in het leven geroepen.
In een gesloten toernooi door goede samenwerking tussen de ZDF en RDF is hiervoor een nieuwe uitdaging gevonden; Een niet eerder gehouden toernooi met een hogere sportieve uitdaging.


In november zullen de leden van beide bonden tegen elkaar strijden voor de titel Zuidwest Nederlandse Kampioenschappen.
Deelnemers worden opgesplitst in een recreatief (voor de beide 3e en 2e divisies) en een competitief (1e en ere divisies) toernooi.

Het exacte prijzengeld is nog niet bekend, maar zal boven de € 1000,00 liggen.
De eerste editie zal plaatsvinden in Zeeland. Locatie en exacte datum worden uiterlijk in juni 2020 bekendgemaakt.

Voor aanvullende informatie kunt u contact opnemen met:
Linda Gulden
Voorzitter RDF
06 – 21 86 59 64

Michael de Vlieger
Toernooileider ZDF
06 – 57 91 82 48

2 x aanvraag Overstap buiten de transferperiode

Marjo Bogers staat ingescheven bij de Muppets (1B)  en wil overstappen naar De Tetters (1A).

Mochten er gegronde bezwaren zijn tegen deze overstap kun je tot 28 oktober je reactie geven op rdfdarts@gmail.com

Bij geen of ongegrond bezwaar is hij op 28 oktober speelgerechtigd bij De Tetters.

__________________________________________

Demi Lokers staat ingescheven bij La Plaza 3 (1B)  en wil overstappen naar Berebulls 1 (1A).

Mochten er gegronde bezwaren zijn tegen deze overstap kun je tot 28 oktober je reactie geven op rdfdarts@gmail.com

Bij geen of ongegrond bezwaar is hij op 28 oktober speelgerechtigd bij Berebulls 1

Wie jarig is trakteert

Hieperdepiep Hoera, de RDF bestaat dit jaar 25 jaar.

Daarom krijgt ieder team dat dit seizoen bij ons is ingeschreven een cadeautje.

Per ingeschreven team mag er gratis een jubileum dartbord worden besteld en je mag er je eigen tekst op laten zetten (bovenaan) Onderaan staat RDF-25 jaar.

Je kan er dus voor kiezen om je eigen Teamnaam erbij te laten zetten, of welke tekst dan ook. De tekst mag niet langer zijn dan 25 karakters. (maar mensen, hou het netjes, wij controleren het 😉 )De kleuren van de tekst zijn rood, wit, geel of groen.

Geef ook aan naar welk adres het bord gestuurd kan worden, en wij regelen de rest.

Dit aanbod geldt voor het hele seizoen 2019-2020

[contact-form-7 404 "Niet gevonden"]

Datum Opening seizoen: 28 Augustus

Woensdag 28 Augustus kunnen de mappen weer worden opgehaald in

Zaal Kerkzicht

OL Vrouwestraat 110

Zegge,

Vanaf 19:00 tot 22:30

Daarnaast kunnen ook de niet opgehaalde bekers en medailles van vorig seizoen worden opgehaald, een drankje worden genuttigd en vragen worden gesteld.

Tot dan,

Alle prijswinnaars seizoen 2018-2019, gefeliciteerd

Ere Divisie periode titels: 
1e plaats De Nippers 1e De Nippers
2e plaats Get Lucky 2e Get Lucky
3e plaats The Funnyboys 3e Café Sannie’s 1
4e Baracuda 1
Beste Heer: Joey van Vlimmeren
Hoogste uitworp Heer: Wilco Vermeulen, 160
Divisie 1A periode titels:
1e plaats Dis4fun 1e Carambole 3
2e plaats Nickelbacks 2e Dis4fun
3e plaats Carambole 3 3e Nickelbacks
4e Triples 3
Beste Heer: Sebastiaan Bos
Beste Dame: Linda Ponse
Hoogste uitworp Heer: René Huijers, 160
Hoogste uitworp Dame: Linda Gulden, 129
Divisie 1B periode titels: 
1e plaats Jansen & Jansens 1 1e Jansen & Jansens 1
2e plaats De Natte Puntjes 2e De Natte Puntjes
3e plaats DVW 1 3e De Wouwse Wereld
4e Juup Piraten
Beste Heer: Rohan Brouwers
Beste Dame: Cindy de Boeck
Hoogste uitworp Heer: Rohan Brouwers, 160
Hoogste uitworp Dame: Wendy Willekens, 96
Divisie 2A periode titels: 
1e plaats La Plaza 3 1e Dartegaaltjes
2e plaats Dartegaaltjes 2e La Plaza 3
3e plaats Geerts 1.0 3e Geerts 1.0
4e DVW 4
Beste Heer: Bjorn Kools
Beste Dame: Natascha Vlemmix
Hoogste uitworp Heer: Bjorn Kools, 157
Hoogste uitworp Dame: Natascha Vlemmix, 90
Divisie 2B periode titels: 
1e plaats De Muppets 1e De Muppets
2e plaats Double Nothing 2e Double Nothing
3e plaats Dartpleintje Hoogerheide 3e Nie te Pijle
4e Dartpleintje Hoogerheide
Beste Heer: Dirk van Gulik
Beste Dame: Ingrid van Crugten
Hoogste uitworp Heer: Maurice van Zundert, 152
Divisie 2C periode titels: 
1e plaats ’t Pleintje 1e Calypso 1
2e plaats Team Schrobbeler 2e Team Schrobbeler
3e plaats Calypso 1 3e t Pleintje
4e De Gagelprikkers 2
Beste Heer: Michel Arendse
Beste Dame: Amber Vermeulen
Hoogste uitworp Heer: Peter Sinterniklaas, 138
Divisie 3A periode titels: 
1e plaats Goldenpower 1e Goldenpower
2e plaats Moeders 1 2e The Strikers
3e plaats The Strikers 3e Moeders 1
4e The Oldies
Beste Heer: Alfred van der Velden
Beste Dame: Patricia Buster
Hoogste uitworp Heer: Alex van Oorschot, 120
Hoogste uitworp Dame: Corna van Zetten, 114
Divisie 3B periode titels: 
1e plaats DVW 7 1e DVW 7
2e plaats Commerce 1 2e Berebulls 2
3e plaats Berebulls 2 3e Commerce 1
4e uutSLÔÔVErs
Beste Heer: Bram Hellemons
Beste Dame: Aurelia Helmons
Hoogste uitworp Heer: Jordy Schoonen,129
Hoogste uitworp Dame: Aurelia Helmons,123
Divisie 3C periode titels: 
1e plaats Café de Peperbus 3 1e Café de Peperbus 3
2e plaats Dart t nie 2e Dart t nie
3e plaats BDV 3 3e BDV 3
4e De mbbers
Beste Heer: Mickey Schoonen
Beste Dame: Yvonne van den Berg
Hoogste uitworp Heer: Patrick de Jonge,170