Alle prijswinnaars seizoen 2018-2019, gefeliciteerd

Ere Divisie periode titels: 
1e plaats De Nippers 1e De Nippers
2e plaats Get Lucky 2e Get Lucky
3e plaats The Funnyboys 3e Café Sannie’s 1
4e Baracuda 1
Beste Heer: Joey van Vlimmeren
Hoogste uitworp Heer: Wilco Vermeulen, 160
Divisie 1A periode titels:
1e plaats Dis4fun 1e Carambole 3
2e plaats Nickelbacks 2e Dis4fun
3e plaats Carambole 3 3e Nickelbacks
4e Triples 3
Beste Heer: Sebastiaan Bos
Beste Dame: Linda Ponse
Hoogste uitworp Heer: René Huijers, 160
Hoogste uitworp Dame: Linda Gulden, 129
Divisie 1B periode titels: 
1e plaats Jansen & Jansens 1 1e Jansen & Jansens 1
2e plaats De Natte Puntjes 2e De Natte Puntjes
3e plaats DVW 1 3e De Wouwse Wereld
4e Juup Piraten
Beste Heer: Rohan Brouwers
Beste Dame: Cindy de Boeck
Hoogste uitworp Heer: Rohan Brouwers, 160
Hoogste uitworp Dame: Wendy Willekens, 96
Divisie 2A periode titels: 
1e plaats La Plaza 3 1e Dartegaaltjes
2e plaats Dartegaaltjes 2e La Plaza 3
3e plaats Geerts 1.0 3e Geerts 1.0
4e DVW 4
Beste Heer: Bjorn Kools
Beste Dame: Natascha Vlemmix
Hoogste uitworp Heer: Bjorn Kools, 157
Hoogste uitworp Dame: Natascha Vlemmix, 90
Divisie 2B periode titels: 
1e plaats De Muppets 1e De Muppets
2e plaats Double Nothing 2e Double Nothing
3e plaats Dartpleintje Hoogerheide 3e Nie te Pijle
4e Dartpleintje Hoogerheide
Beste Heer: Dirk van Gulik
Beste Dame: Ingrid van Crugten
Hoogste uitworp Heer: Maurice van Zundert, 152
Divisie 2C periode titels: 
1e plaats ’t Pleintje 1e Calypso 1
2e plaats Team Schrobbeler 2e Team Schrobbeler
3e plaats Calypso 1 3e t Pleintje
4e De Gagelprikkers 2
Beste Heer: Michel Arendse
Beste Dame: Amber Vermeulen
Hoogste uitworp Heer: Peter Sinterniklaas, 138
Divisie 3A periode titels: 
1e plaats Goldenpower 1e Goldenpower
2e plaats Moeders 1 2e The Strikers
3e plaats The Strikers 3e Moeders 1
4e The Oldies
Beste Heer: Alfred van der Velden
Beste Dame: Patricia Buster
Hoogste uitworp Heer: Alex van Oorschot, 120
Hoogste uitworp Dame: Corna van Zetten, 114
Divisie 3B periode titels: 
1e plaats DVW 7 1e DVW 7
2e plaats Commerce 1 2e Berebulls 2
3e plaats Berebulls 2 3e Commerce 1
4e uutSLÔÔVErs
Beste Heer: Bram Hellemons
Beste Dame: Aurelia Helmons
Hoogste uitworp Heer: Jordy Schoonen,129
Hoogste uitworp Dame: Aurelia Helmons,123
Divisie 3C periode titels: 
1e plaats Café de Peperbus 3 1e Café de Peperbus 3
2e plaats Dart t nie 2e Dart t nie
3e plaats BDV 3 3e BDV 3
4e De mbbers
Beste Heer: Mickey Schoonen
Beste Dame: Yvonne van den Berg
Hoogste uitworp Heer: Patrick de Jonge,170

Geef een reactie